Internet

Změna identity na internetu je tak snadná

3. června 2012 v 15:15 | Livien
Kdo alespoň jedinkrát v životě nezatoužil být někdo jiný. Začít žít úplně od začátku, jinde, jinak…

V našem reálném světě není nic takového možné. Můžete odjet, změnit okruh přátel, najít si novou práci, ale stále jste to vy. Máte stejné vzpomínky a zážitky, které (leč je můžete chtít zapomenout) vás dělají člověkem, jakým jste dnes. Proto se od nich nedá utéct.

To co ovšem neumožňuje náš svět reálný, umožňuje svět jiný - na internetu.

Zaklínači - mistři meče

21. října 2010 v 13:48 | Livien


Stejně jako tisíce dalších lidí na celém světě patřím mezi maniaky, kteří velice často (upřímně i velice rádi) podlehnou svodům internetových online her. Leč jsou doby mých mnoha hodin strávených na internetu pryč, existují jakési "citovky", na které se velice ráda vracím.
A právě mezi tyto světlé, světlejší a nejsvětlejší výjimky patří právě Zaklínači.

Co o nás komentáře vypovídají

29. září 2010 v 20:07 | Livien
Jedním z nejznámějších a nejosvědčenějších způsobů, jak na svém blogu zvýšit návštěvnost je psaní komentářů. Tím, že někde napíšete komentář, zanecháte také otisk se zpětnou vazbou a je více než pravděpodobné, že ten, komu jste takhle hňácli na prahu, zavítá i k vám.

Kolik toho již na psaní "dlouhých, krásných a především (to zdůrazňuji) smysluplných komentářů" bylo sepsáno. Není nutné připomínat, že komentáře typu - "Ahoj, máš to tu hezůůů, hlásni u mě plís." - nikoho nenadchnout a pokud majiteli blogu nehnete žlučí natolik, že vám to nějak pomstychtivě oplatí (pár takových nervových zkratů, kdy jinak zcela normální uživatel začal autorovi daného komentáře na stránce spamovat, jsem už také zažila) určitě nemusíte návštěvu zpět čekat. Samozřejmě i zde platí, že vrána k vráně sedá a pokud narazíte na blogera stejné nátury, pak je rozhodně celé mé tvrzení snadno vyvratitelné.
 
 

Reklama