Oblíbené blogy

29. srpna 2012 v 12:38 | Livien
Společnost zajímavých lidí je ten nejlepší balzám na duši a já se jí nikdy nemohla nabažit. Právě takové osobnosti vás inspirují, motivují a v potřebném případě podpoří.

Velmi dlouho jsem se vyhýbala tvorbě jakéhokoli seznamu mých oblíbených blogerů, protože jsem si je hodlala přeci všechny pamatovat a dávat jim to znát hojným počtem komentářů. Když pominu fakt, že se od samotných počátků ve světě blogů objevilo neskutečné množství inspirativních lidí, časové možnosti se krátí a já nestíhám trávit u ostatních tolik času, kolik bych si bývala přála.

V půlce mi došlo, o jak náročnou činnost jde. Zdaleka se mi nepodařilo postihnout všechny. Slibuji ovšem, že až mě trkne někdo, koho jsem opomněla, rozhodně ho přidám.Alexandra Gryffin- Fox - pro mě zatím nejvýraznější osoba z blogového světa, která ačkoliv má teď pomyslnou blogovou pauzu, se stala mou inspirací a jakýmsi tahounem, díky kterému jsem jednoho krásného dne s blogem nesekla. Dnes jsem za to velice ráda. Alexandra neboli Lištička píše úžasné články a její postřehy vás kolikrát dostanou zaručeně do kolen.

Daniel Haloušek - v blogovém světě známý hlavně svými články z psychologie, které pokaždé přijdou s nějakým novým a zajímavým tématem. Chcete-li se dozvědět něco o lidech či o sobě, rozhodně stojí za to prolistovat jeho články.

Dragowlin - úžasná umělkyně, jejíž rubriky dokážu prohlížet zas a znova. Její obrázky mě ještě nikdy neomrzely a mnohdy se mi staly velikou inspirací.

Edith Holá - blogerka, spisovatelka a hlavně maminka, u které vás občas napadne myšlenka: "Jestlipak jí snad někdy nekousl hyperaktivní pavouk." Stíhá neskutečně mnoho věcí i projektů a ve světě blogu toho dokázala i velmi mnoho pro ostatní. Do článků vkládá zajímavé postřehy ze všedních životů, ale i mnoho typů pro ostatní blogery.

Ethnea- velmi něžný blog, který mě zaujal na první pohled. Autorka kreslí, maluje, fotí, píše a takové kreativní osůbky já moc ráda.

Guizmo Mallarmé - mnohostranně nadaná osůbka s citem pro fotografie, veršíky a naprosto osobitým stylem malby

Hanyuu-hime - sympatická knihomolka s hrozně hezkým hlasem, jejíž články jsou naplněné jejím životem a optimismem

Iris - vášnivá milovnice květin a fotografování. (Její vdolečky teď děláme snad každý týden.)

Janinka - úžasná maminka, jejíž kulinářské dobroty jsou jedlým uměním. Její blog nabízí mnoho úžasných výtvarných výtvorů, napádů, ale i typů pro ostatní.

Karol Dee - veliká milovnice zvířectva všeho druhu s obrovským citem pro focení

Lucienna - blog mé nejmilovanější sestry ze všech mých sester (a to že žádnou jinou nemám na tom nehraje sebemenší roli! :D) o všem, co ji zajímá a je jí blízké.

Mike - neskutečně kreativní a pro každou věc nadšený člověk, jehož blog rozhodně stojí za návštěvu - pobaví, zaujme i potěší.

Mléčný bar - virtuální mléčný bar v blogovém světě nabízí spousty originálních nápadů a potěšení pro oči.

NUMERO UN - magazín o literatuře, hudbě i focení se spoustou zajímavostí i kreativních soutěží.

Pohádky pro kulíšky - pohádky pro velké i malé

Robka - nehynoucí milovnice hudby a držitelka trvalého místa ve článcích na Téma týdne, které jsou vždy zajímavé a vzaté z úplně jiného konce. Rozhodně doporučuji i její veršovanou tvorbu.

Sasanka - pisatelka, jejíž příspěvky si vždy velice ráda přečtu

Solomon Rispolo - další zajímavá osobnost rozhodně nepíše blog pro každého. Jeho takřka vulgární články mě však fascinují svou neotřelostí a čtivostí.

Temnářka - rozhodně pozoruhodná autorka, u které se každý začínající pisálek může mnohému přiučit

Vendy - blog Vendy je stránka, která nabídne snad úplně každému něco. Upřímně, přesně takové stránky naprosto zbožňuju, protože se dá hodiny a hodiny přehrabovat v rubrikách a vytahovat perličky. Na její komentáře se vždy velice těším.

Verunka T. - boj se životem může být někdy velice těžký, ale věřím, že se dá zvládnout a věřím, že ho zvládneš i ty.
Dejte autorce do ruky tužku a vznikne krásné umělecké dílo. Ve spojení s články, které vás donutí zamýšlet se nad životem, jde podle mého názoru o jeden blog ze špičky. Rozhodně z té mé.

Violet - úžasná kreslířka, jejíž obrázky vás naprosto okouzlí
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Aktuální články

Reklama