Velká literární soutěž NEW WEIRD!

20. června 2012 v 15:00 | Livien |  Projekty a soutěže

Během svých toulek po blogovém světě jsem objevila poměrně zajímavou soutěž. Slovo poměrně se ovšem mění v případě, že jste zapřisáhlí pisálci, kteří se soutěží rádi účastní a vyhlášení tématu je pro ně něco jako výzva, kterou se ve svém nejlepším vědomí a svědomí pokouší zdolat.


Vzhledem ke svým omezeným časovým možnostem nevím, zda se sama zúčastním, ale přišlo by mi líto, kdyby povědomí ostatních unikla. Blíže však k soutěži, protože termín její uzávěrky se třeskutě blíží.

Zadání: Napsat povídku v rozmezí 10 000 až 40 000 znaků na téma New Weird

Nemáte-li tušení, o co přesně jde, nezoufejte. Obsah a zaměření této části literárního hnutí ve svém článku stručně a výstižně definovala Ekyelka a pokud vás soutěž jen maličko zaujala, rozhodně doporučuji si tento článek přečíst. Mohl by vás inspirovat anebo poskytnout vodítko, jakým směrem se přinejmenším ubírat.

Termín uzávěrky: 30. 6. 2012 je poněkud hraniční, ale myslím, že stále ještě dostačující

Vítězí tři vybrané povídky, které během hodnocení získají nejvyšší hranici bodů. Samotné hodnocení pak zajišťuje již předem vybraná skupina hodnotitelů a nezávisí tedy jen na názoru jediného člověk. Výherci se mohou těšit na dárek, který mile obohatí jejich domácí knihovničku.

Důležitou informací je, že se do soutěže není třeba nijak předem hlásit. Účastníkem se stáváte ve chvíli, kdy odešlete svůj výtvor na e-mail: sherridon@seznam.cz. Po přijetí povídky vám majitelka odešle zpětnou zprávu o převzetí.

Pokud vás soutěž zaujala, jsem ráda. Pro získání dalších informací klikněte na buttonek v úvodu článku nebo

Livien
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TlusŤjoch TlusŤjoch | Web | 21. června 2012 v 8:49 | Reagovat

A jsou tam báječní porotci.

2 Livien Livien | Web | 21. června 2012 v 10:53 | Reagovat

[1]: Mimo jiné :) každopádně mohu jedině souhlasit. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama