Učení je mučení…

3. října 2010 v 9:58 | Livien |  Jak plynou dny

Anebo ne! Učení není mučení, ale škola je neuvěřitelnej a tyranskej mučitel se sadistickými sklony.

Zítra mě čeká obrovské množství všeho (od písemek po pár minut stresu v lavici a kapek potu před tabulí) a přeci jen jsem to měla úplně vykoumaný, kdyby ten pitomej budík zazvonil.

Ano, ano. Teď se cítím přesně takhle a celej svůj rytmus dne mám zcela narušen. Připravila jsem se totiž o hodinu bezcílného do blba čučingu, hodinu v koupelně, než se odhodlám dát na kartáček pastu a hodinu lelkování u monitoru, než skutečně začnu něco dělat. (Mému organismu trvá prostě dlouhou dobu, než se dokáže naplno nastartovat.) A tak tu teď sedím v pyžamu, neučesaná, i když oči už se za tu hodinu a půl začínají rozlepovat a netuším, čím začít dřív, tudíž jsem ještě nezačala s ničím a v tom tkví jádro celého problému.
Stihla jsem sice prozkoumat desítky blogů a odsunout trochu stranou tu hromadu učení. Z pokoje se asi nedostanu, protože před dveřmi mi stojí obrovská halda nevyžehlenýho prádla, které jsem měla vyžehlit a neudělala jsem to a podle toho rámusu v noci se to asi celé zbortilo a zahradilo mi cestu k veřejnému světu a ledničce (aaa záchodu, v tom totiž začínám spatřovat další velmi zásadní problém).
Ještě mám jeden nouzovej východ po střeše oknem, jenže až se hnu, propukne celá moje hysterie, že nestíhám a tudíž jsem se ještě neodvážil zvednout od počítače.

Napadá mě jen - není tohle přesně to ráno, do kterého člověk vstává levou nohou? Protože jestli jo, nerozumím tomu. Dneska jsem totiž rozhodně levou nohou nevstala, pač na zemi jsem se už probudila a ležely tam se mnou i obě moje nohy.

Všem vám tedy přesně takovéhle ráno nepřeji a (tři, dva, jednaaa, hm třičtvrtě? půůl) už začínám být trochu připravená se zvednout (čtvrrrt), že by mi to plivnutí na zeď blogu trochu pomohlo? (žádná celá a tři desetiny) Achjoo (zážná celá a jedna desetina), tak já jdu tedy na to.
Mějte se všichni krásně!
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Alexandra Altaïrez Gryffin- Fox, okřídlená liška s jedovatými zuby Alexandra Altaïrez Gryffin- Fox, okřídlená liška s jedovatými zuby | Web | 3. října 2010 v 14:34 | Reagovat

Před dvěma hodinama jsem si řekla, že se půjdu učit. Výsledek? Pořád sedím za monitorem, projíždím oblíbené blogy a k sebevraždě ve formě filozofie a biologie se nějak nemám. Říkám si, že po tomhle komentáři by se to mohlo zlomit a já konečně půjdu spáchat tu zvrhlost. :D Ale mně se tááááák nechce.
Brrr... Až mi z toho naskočila husí kůže. :D
Jinak přeju spoustu zdaru zítra v ústavu. Já se to tam taky pokusím nějak přežít. Jediná světlá chvilka je pro mě večer, jdu poprvé na cvičení podobné taiči. :)

2 Barbara von Gattermayer Barbara von Gattermayer | Web | 3. října 2010 v 20:52 | Reagovat

mě to jde teda samo :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama